Wypoczynek: zakwaterowanie w domkach

Zakwaterowanie w domkach to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wytchnienia i relaksu. Jeśli dodatkowo domki zlokalizowane są w malowniczej okolicy, to szanse na odpoczynek znacząco wzrastają. Poniżej przedstawiamy listę urokliwych miejsc wraz z ofertą zakwaterowania w pobliskich domkach.

Na obrzeżach Kaszub

Przechlewo to niewielka wieś w województwie pomorskim. Według różnych źródeł część wsi należy geograficznie do Kaszub, według innych wprost przeciwnie. Jednak bez względu na tę okoliczność Przechlewo ma bardzo wiele do zaoferowania turystom, którzy zresztą chętnie je odwiedzają. Przede wszystkim to kraina jezior i lasów. To sprawia, że lubiący aktywność sportową mogą tu spędzić czas na swoich ulubionych zajęciach: nartach wodnych, spływach kajakowych, żaglówkach, bieganiu po ścieżkach czy na rowerach. Okolica otoczona jest lasami, dzięki czemu panuje tu specyficzny klimat – niemal każda plaża jest zlokalizowana w lesie lub w jego bliskiej odległości.

Turyści mogą znaleźć tu wiele wygodnych miejsc noclegowych. Nie są to duże hotele czy ośrodki, ale wygodne i komfortowo urządzone domki letniskowe. Domki są zarówno przy dużych plażach, jak i mniejszych klimatycznych jeziorach ukrytych w sercu lasu. Co ważne, ceny ich wynajmu są przystępne.

Nad Bałtykiem

Ofertę domków wypoczynkowych znajdziemy także nad Bałtykiem. Ciekawą propozycją są Morskie Domki Kopalino, położone w gminie Choczewo. Domki położone są w lesie, w odległości niecałych dwóch kilometrów do plaży. Ośrodek jest bardzo niewielki i kameralny – liczy tylko 3 domki: morski, żeglarza i plażowy. Każdy z nich jest komfortowo urządzony i wyposażony. Domki położone są na uboczu, ale w najbliższej okolicy na wczasowiczów czeka wiele atrakcji: latarnia morska, ruchome wydmy w Łebie czy stadnina koni. W okolicy dostępnych jest bardzo wiele ścieżek rowerowych, co może być dodatkową atrakcją dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Rowerów nie trzeba zabierać ze sobą, są na wyposażeniu każdego z domków.

Zakwaterowanie w domkach sprawia, że mamy pełen komfort wypoczynku, bez uciążliwych sąsiadów za ścianą. Domki oferują również większą przestrzeń, niż pokoje w hotelach i pensjonatach.