Domki całoroczne w górach

Domki wynająć można nie tylko nad morzem czy jeziorem, ale także w górach. Domki w górach są atrakcyjne o każdej porze roku, może poza okresami, w których intensywnie pada deszcz. Wczasowiczom oferują wiele atrakcji, dzięki licznym szlakom górskim i bliskości większych ośrodków turystycznych. Proponujemy wam kilka miejsc z dobrymi warunkami zakwaterowania w domkach.

Karkonosze

Karkonosze to region bardzo chętnie odwiedzany przez turystów. Szczególnie w wysokim sezonie jest tu bardzo tłoczno. Trudno znaleźć miejsce zakwaterowania, które będzie oazą spokoju, jednak mamy ciekawą propozycję. Na obrzeżach Karpacza znajduje się ośrodek Leśniówka, chociaż ośrodek to nazwa nieco na wyrost. Leśniówka to zaledwie dwa domki otoczone zielenią i oddalone od pozostałych zabudowań. Ich cechą charakterystyczną jest górski klimat zarówno w samej architekturze domków, jak i we wnętrzach. Z zewnątrz i w środku zbudowane są z drewna, co zapewnia wyjątkowe doznania estetyczne. W pobliżu zlokalizowane są liczne trasy górskie, a droga do centrum zajmuje około pół godziny spacerem. Warto pokonać ją pieszo, bowiem po drodze znajduje się jeden z licznie odwiedzanych punktów widokowych – Zapora na Łomnicy. Łatwo również stąd dotrzeć do Szklarskiej Poręby i Czech. Karkonosze to świetne miejsce na wyjazd przez cały rok. O tym jak pięknie jest w górach nawet w listopadzie świadczą liczne zdjęcia turystów.

Tatry

Tatry także oferują turystom wiele możliwości zakwaterowania w domkach. Są one całoroczne, a największą popularnością cieszą się te zlokalizowane w Zakopanem. Naszym czytelnikom proponujemy ofertę Góralskich Domków, które położone są niedaleko od centrum Zakopanego, a w ich ofercie znajdują się zarówno większe domki mogące pomieścić trzy rodziny, jak i mniejsze dla 4 osób. Domki w całości zbudowane są z niemalowanych bali drewnianych, co nadaje im wyglądu tradycyjnej górskiej zabudowy. Goście znajdą w nich eleganckie wyposażenie i wnętrza w góralskiej stylistyce. W pobliżu dostępnych jest wiele atrakcji, jakie oferuje turystom stolica Tatr: górskie szlaki, muzea, restauracje, baseny i wiele innych. Polecamy na wypoczynek.